D I A R Y

3/7/2013 - Mám foťák!!

3. července 2013 v 9:22 | ~Sally
Ahoj,
tak jsem se dočkala a mám konečně nový foťák! Pokud by někoho zajímala značka tak je to Panasonic Lumix DMC-FZ62 (v celém článku je fotka). Dala jsem mu i jméno. Je to Drobek :D :)

Včera jsem byla s kámoškou u řeky a měly jsme vodárnu a kecaly jsme o každé blbosti. Dneska mě taťka pověřil natíráním křesel. Odpoledne snad příjde kamarádka a tak půjdeme ven a já budu fotit každou ........ (nechci být hned po ránu sprostá, tak si to domyslete :D) Teď půjdu posnídat a asi se pustít do toho natírání. Stejně nemám co dělat.
Zatím
v celém článku fotky

1/7/2013 - prázdninyyy!!!

1. července 2013 v 9:56 | ~Sally
july | Tumblr
Dnešním dnem oficiálně začínají prázdniny! Hurááá!
Strašně dlouho jsem nenapsala žádný článek. Bylo to z důvodu, že bylo hezké počasí a chtěla jsem ho ztrávit jinak než na počítači. Když ale bylo škaredě, neměla jsem na blogování vůbec náladu. Ani teď ji moc nemám, ale překonala jsem se :D Dneska jdeme s mamkou do fotolabu poptat se na různé věci ohledně jednoho foťáku a odpoledne ho budeme objednávat!!! Já mám neskutečnou radost! Konečně jsem se dočkala nového foťáku! Budu fotit o 106! :)) Ještě vůbec nevím jak to bude dál s blogem. Uvidím jak budu mít náladu a všechno. Poslední dobou nemám totiž ani žádné nápady na blog. Možná, že když budu mít ten foťák a budu se moct více věnovat focení, založím blog nový, kde budu dávat fotky, videa a sem tam nějaký ten deníček. Takhle by mi to myslím i vyhovovalo. Ale všem dám dopředu vědět a rozhodně i svým affs :) Takže se zatím mějte a užívejte prázdnin!!! :)

8/6/2013 - Prázdný barák. Pohodička a klídek

8. června 2013 v 10:58 | ~Sally
Large
Helloooo!
Je konečně sobota a já jsem sama doma! Mamka jela s kámoškama na kola a vrátí se až zítra. Taťka jel s bráchou na fotbalový zápas a přijedou až kolem druhé. No a v pět večer jedou zase pryč. Jedou do Ovy na Benefici Jankulovského či co. Takže další fotbal. A mě tady v osm večer příjde nejlepší kámoška a budeme koukat na film. Na horor. Sinister. Celkem mám strach :D Ale my si z toho uděláme zase srandu. Hodíme pár hlášek a bude :D
Včera jsem s mamkou dělala lasagne. Už se těším až si je dám na oběd. Miluju lasagne. Odpoledne půjdu na procházku s hafanem a potom budu jenom relaxovat a nic nedělat. Nah!
Co máte v plánu vy?

1/6/2013 - Den dětí!

1. června 2013 v 22:14 | ~Sally
Large
Nazdárek!
Já si dneska oslavila/oslavuju svůj poslední rok Dne dětí. Koukala jsem se na Hledá se Nemo. Teď sedím u počítače a volám si přes skype s kámoškou. Už piju druhé frisko a je mi fajn.
V pondělí jsem se seznámila s jedním fakt fajn klukem. Jediný problém je, že je až z Prahy. Každý si voláme přes skype a probíráme samé blbosti. Akorát dneska se ještě neozval. A docela bych si s ním popovídala a postěžovala si na to jaký je můj spolužák idiot :D No... teď budu zevlit, nudit se a já nevím co všechno. Takže si užijte zbytek Dne dětí.
Zdár!

VELIKÁNSKÁ OMLUVA!!

29. května 2013 v 20:12 | ~Sally
Ani nevím jak dlouho jsem nenapsala článek. To bude už nějaká doba.
Každopádně s blogováním končit nechci. A už teď o víkendu se pokudím změnit design a napsat nové články.
V pátek taky oběhnu affs a kouknu jestli si mě někdo smazal nebo ne. Pokud ano, nebudu se zlobit. Přece jenom jsem neobíhala a na všechno tady kašlala. Takže od pátku se vracím! :)

Large

16/5/2013 - Hoči děkujem!

16. května 2013 v 17:26 | ~Sally
Zrovna jsem se dodívala na hokej. Prohráli jsme. Celkem jsem si pobrečela. Je mi to líto, že jsme vypadli.
Ale jsem ráda, že USA porazila Rusko. Ještě uvidíme jak na tom bude Slovensko. Ta zrovna začínají hrát.
Doufám, že USA teď Švýcarsko rozdrtí.
A teď něco k blogu. Poslední dobou na něj nemám čas a ani moc náladu. Moc se omlouvám svým affs, které neobíhám, ale chci vás poprosit aby jste si mě nemazali. Moc děkuji.
Teď jdu pokračovat ve smutku.
Páá :')

Show_pict_large
Large

3/5/2013 - začalo mistrovství světa!

3. května 2013 v 19:08 | ~Sally
Large
Nazdár!
Dneska jsme místo školy prodávali ty srdíčka a magnetky, které šly na "Život Dětem". Nevěřili by jste jací jsou lidi v našem městě! S kámoškou jsme měly jít prodávat před BILLU. Nebylo jediného člověka, který by si něco koupil! Po půl hodině jsme se na to vykašlaly a rozhodly se, že pojedeme do sousedního města, které je 100x větší. Po cestě jsme prodaly asi 6 kusů. Až jsme dojely do toho města - Frýdku-Místku - tak pro nás přijela moje mamka a jely jsme s ní k ní do práce. A jakmile jsme obešly všechny u ní v práci neměli jsme už nic na prodej. A tak jsme spokojeně odjely vlakem zpátky do školy, peníze odevzdaly učitelce a šly domů. Domů jsem se dostala kolem jedenácte takže luxus.
Jak jsem přišla domů, obědvala jsem, cvičila a potom koukala na HOKEJ! Ani nevíte jak jsem se na to mistrovství zase těšila. Bude vám hodně vadit, když budu zase psát články o zápasech, které jsme hráli s ostatními? Nějak jsem si na to vzpoměla, že jsem to minule psala a tak jsem si řekla: Proč ne? :D
Večer budu koukat asi na nějaký film. Jaké máte plány na víkend? :)

1/5/2013

1. května 2013 v 19:05 | ~Sally
Large
Všem se moooc omlouvám za svou neaktivitu na blogu. Mám jen přednastavené články a více bohužel nestíhám. Moc se omlouvám. Teď když jsem začala ještě cvičit mám toho hodně. Pokud chcete, navštivte můj blog, kde si vedu záznamy o cvičení a taky sem tam přidám nějaké tipy (http://wanna-befit.blog.cz/) :) Teď se chystám na večeři, a potom chci poupravovat nějaké fotky, které později přidám i na blog. Dneska se nemusím nic učit, takže pohoda :) A v pátek místo školy bude naše třída prodávat srdíčka a magnetky na Pomoc dětem. Učitelka říkala, že bychom to mohli mít prodané i do 10:00 hodin takže úplný luxus. Ale netěším se na ty lidi co nás budou odmítat. Sama vím jaká jsem :D
A kdo z vás dneska dostala pusu pod rozkvetlou třešní? Já zase nic. Uschnu. Ale už jsem si zvykla :D

21/4/2013 - chilling

21. dubna 2013 v 15:24 | ~Sally
Hello!
Jak se máte při neděli. Abych pravdu řekla já úplně parádně. Sedím na zahradě, vyhřívám se na sluníčku a dívám se na tumblry. Dneska ani zítra se nemusím učit do školy takže mám totální lážo plážo :) Nemusím se učit protože v pondělí a úterý jsou u nás na škole přijímačky. A zítra máme jenom čtyři hodiny - 1. a 2. hodinu máme ZSV a 3. a 4. výtvarku. Takže naprostá pohodička. No a v úterý jdeme do kina. Sice na nějaký dokument ale já to přežiju. Aspoň se půjdu odměnit do McDonaldu nějakou zmrzlinou :P
Od zítřka začínám cvičit. Na tumblru jsem si našla 30 dení challenge na dřepy. 1. den se začíná na 50-ti a potom se to stupňuje. Ale taky jsem o tom četla u jednoho svého affs :) Taky budu třikrát týdně cvičit podle videa na břišní svaly. A taky začnu jezdit konečně na kole. Udělali nám pěknou stezku tak toho musím využít :)
A vy nějak cvičíte? :)
V celém článku najdete rozpis, podle kterého budu dělat ty dřepy.
Páá

18/4/2013 - sluníčko svííítíí!

18. dubna 2013 v 16:28 | ~Sally
Ahooj!
Tak Oskar konečně vylezl a pořádně hřeje! Já nevím jak vy ale já už se cítím na léto :)
Tento týden byl ve škole úplně v pohodě. Až se divím. Každý den máme supla a v pondělí máme místo sedmi hodin jenom hodiny čtyři. A to dvě hodiny ZSV a dvě hodiny VV. Kdybych nemusela tak do té školy v pondělí ani nejdu :D Akorát dneska jsme psali čtvrtletku z matiky... no comment :D A zítra píšeme z ajiny..ale to bude si myslím v cajku.
Jinak jak jsem napsala do nadpisu dnešní datum tak mi tam vyskočilo i to z minulého roku. A ono je to už rok co jsem viděla na twitcamu poprvé Liama a Nialla! Muaah! Toto letí. Tím pádem už budu rok a nějaký ten měsíc Directionerka :3
Teď se jdu poučit ajinu a chatovat. Tak zatím :)

Tumblr_mlgfb9g9501rjta1eo2_500_large

11/4/2013 - Nepropadám!

11. dubna 2013 v 15:37 | ~Sally
Po dlouhé době vás zase zdravím! :)
Dneska učitelka rozdala lístečky s čtvrtletními známkami. Nepropadám! :D Sice mi vychází jedna 4. Z fyziky. Ale co bych taky chtěla když jsme psali jenom jednu písemku. A s fyzikou se nemáme rádi :D Ale rozhodně mi vychází lepší známky než minulý rok :)
Dneska nebudu dělat nic! :D Nemusím se učit na zítřek do školy... takže budu maximálně číst povinou četbu - ve které se stejně vůbec nevyznám už teď. A to jsem na straně 50... neřeším.
Jaksik nemám o čem co mluvit :D
Tak se mějte hezky :) Zítra se ozvu protože je PÁTEK!!

F1277f29b1c4dcd615656db822e12b1d_large

4/4/2013 - BLOG MÁ NAROZENINY!

4. dubna 2013 v 16:18 | ~Sally
Blog slaví dnes 1.narozeniny!
*dance*
Ne, teď už vážně :D
Chtěla jsem na blogu něco uspořádat. Něco jako párty.
Ale dneska bohužel nemám čas, takže až zítra.
ALE!
Chci vědět jak by jste si to představovali. Pokud se nikdo nevyjádří, bohužel neudělám žádnou párty.
Tak prosím pište :)
HAPPY BIRTHDAY!
D9ee87bcdab160c1604251ec63d15ad0_large

2/4/2013 - zase se na mě usmálo štěstí

2. dubna 2013 v 16:35 | ~Sally
čao :)
Zítra jsem měla psát z chemie... a co se nestalo. MÁME SUPLOVÁNÍ! Lidi a ni nevíte jak jsem šťastná :D Nevím jak bych se to naučila. Protože ty písemky z chemie jsou neskutečné. Ona vam tam dá to, co by jste nejméně čekali. Jak naschvál se učíte celé teorie a ona tam dá vzoreček, který zrovna neumíte... ale pryč od školy. Začala jsem číst knížku, kterou mi půjčila kamarádka. Jmenuje se Kruh a napsal ji Kodži Suzuki. Jo je to japonec. Ale neodsuzujte knížku hned podle toho kdo to napsal. Jsem zatím v 3.kapitole a je to naprosto úžasně napsané. Všechno je tam tak výborně popsané. Jo a je to horor :D Miluju číst horory :3 A ještě musím přečíst povinou četbu, do které se mi ale vůbec nechce... četl někdo z vás 'Idiot' od Fjodora M. Dostojevskij? Jestli ano, nechce te mi napsat o čem to je? :D Ono to má přes 600 stránek tučně popsaných. Dostala jsem se na stranu 20 a vůbec nevím o co tam jde. Je tam moc postav se složitými jmény :(
Dneska chci ale dočíst Zasvěcenou a potom se pustit na povinnou četbu. Pak už si budu číst jen to co chci!!
Takže se pro dnešek mějte
btw: V9te, že blogmá za dva dny narozeniny??!!?? To by chtělo nějkou párty! :D

Tumblr_mjij0c6dph1s232sto1_500_large

31/3/2013 - si někdo děla srandu, ne?!

31. března 2013 v 17:25 | ~Sally
Nazdar pupíci :D
Sakra můžete mi říct co to je venku za počasí? U nás už bude půl metru sněhu. Pes je po krk ve sněhu... ani se nemůže vyčůrat chudák :D A celý den v kuse sněží. Trošku masakr -.- U nás (v Beskydech) hrozí i nějaké sesuvy, tak si prý lidi mají dávat na horách bacha. Ale už pryč od sněhu...
Holky, jste připravené na zítřek? Já osobně nesnáším Velikonoce. Já se modlím za to, aby zítra bylo lepší počasí a já mohla jít lyžovat. Jediná možnost jak se dostat z baráku. Kdo koukal na Harryho Pottera? Já musela :3 Ikdyž jsem to viděla snad 100x. Harry Potter nikdy neomrzí :)
Dneska se chci dívat na další díly seriálu Once Upon a Time a přežrat se. A v úterý zase do školy. Sotva na to myslím a chce se mi rozbíjet věci kolem sebe -.- Tak užívejte poslední dny prázdnin :)
Zatím :)
Tumblr_mkhjxdbwhs1rkchmwo1_500_large

29/3/2013 - hokeeejj!

29. března 2013 v 14:29 | ~Sally
Ahoj,
článek píšu jen tak v rychlosti. Dneska mám poslední možnost jít se kouknout na hokej. Přesněji na Vítkovice. Jelikož muži vypadli tak se chystám na juniory. Jsou ve finále se spartou. A pokud dneska vyhrajou jsou mistři! :D A navíc se dá říct, že jsou skoro všichni můj ročník, budu je i okukovat :P :D A nevíc je vstup zdarma! No nejdi tam :D Takže držte palce Vítkám! Protože Sparta stojí za prd! :D (omlouvám se všem fanynkám/fanouškům sparty, kteří tohle čtou :D)
Zdáár!
Vítkovice, jinak to nevidím! :P

E9514582867e11e2962d22000a1f9aa0_7_large
 
 

Reklama