Červenec 2013

STĚHUJU SE!

5. července 2013 v 12:53 | ~Sally
Už jsem o tom psala v předminulém článku, že se budu asi stěhovat na noý blog.
Ty Affs, které chtějí zůstat mými affs napište do komentářů a já vám pak do komentářů napíšu adresu blogu, kterou sy vy u mě potom změníte. :)
Jediné co si s sebou z tohoto blogu odnáším je toplist. Takovou návštěvnost jsem ještě neměla a chci v ní pokračovat.
Takže se mějte hezky a uvidíme se (snad) na novém blogu! :)


3/7/2013 - Mám foťák!!

3. července 2013 v 9:22 | ~Sally |  D I A R Y
Ahoj,
tak jsem se dočkala a mám konečně nový foťák! Pokud by někoho zajímala značka tak je to Panasonic Lumix DMC-FZ62 (v celém článku je fotka). Dala jsem mu i jméno. Je to Drobek :D :)

Včera jsem byla s kámoškou u řeky a měly jsme vodárnu a kecaly jsme o každé blbosti. Dneska mě taťka pověřil natíráním křesel. Odpoledne snad příjde kamarádka a tak půjdeme ven a já budu fotit každou ........ (nechci být hned po ránu sprostá, tak si to domyslete :D) Teď půjdu posnídat a asi se pustít do toho natírání. Stejně nemám co dělat.
Zatím
v celém článku fotky

1/7/2013 - prázdninyyy!!!

1. července 2013 v 9:56 | ~Sally |  D I A R Y
july | Tumblr
Dnešním dnem oficiálně začínají prázdniny! Hurááá!
Strašně dlouho jsem nenapsala žádný článek. Bylo to z důvodu, že bylo hezké počasí a chtěla jsem ho ztrávit jinak než na počítači. Když ale bylo škaredě, neměla jsem na blogování vůbec náladu. Ani teď ji moc nemám, ale překonala jsem se :D Dneska jdeme s mamkou do fotolabu poptat se na různé věci ohledně jednoho foťáku a odpoledne ho budeme objednávat!!! Já mám neskutečnou radost! Konečně jsem se dočkala nového foťáku! Budu fotit o 106! :)) Ještě vůbec nevím jak to bude dál s blogem. Uvidím jak budu mít náladu a všechno. Poslední dobou nemám totiž ani žádné nápady na blog. Možná, že když budu mít ten foťák a budu se moct více věnovat focení, založím blog nový, kde budu dávat fotky, videa a sem tam nějaký ten deníček. Takhle by mi to myslím i vyhovovalo. Ale všem dám dopředu vědět a rozhodně i svým affs :) Takže se zatím mějte a užívejte prázdnin!!! :)