Září 2012

Nic není překážkou - 7.díl

28. září 2012 v 22:12 | Emily
Po dlouhé době jsem se dokopala k dalšímu dílu.
Enjoy :)

One Direction - Live While We're Young

20. září 2012 v 20:02 | Emily |  M U S I C

Ajsdakjf! KDo ještě neviděl, povinně se podívá a poslechne si nejnovější písničku kluků!
Sice to mělo být až v pondělí, ale nějakou záhadou se na internetu už video objevilo a tak to bylo dneska. Boháá! Od šesti jsem poslouchala na jednom anglickém rádiu 1D písničky...a teď nemůžu mluvit jak jsem si vyřvala hlasivky!
Ale ta písnička..prostě..och! :D
Všímejte si Zaynových výrazů :D

18/9/2012 - Moc tady nebudu...

18. září 2012 v 19:19 | Emily |  D I A R Y
Ahojte,
jenom jsem vám chtěla oznámit, že tento týden nebudu mít moc času na blog. Mám toho hodně do školy. Každý den písemky. A ještě k tomu mám v pátek a v neděli taneční (jinak taneční jsou celkem fajn :D) A v pondělí se uliju asi na tři hodiny ve škole, protože musím jet na ortodoncii, a potom jedem s mamkou do Ostravy na náákupy :D Jooo! Konečně! :D Takže se na mě nezlobte kdyby má aktivita byla nulová :)
Já jdu pokecat na skype s kámoškou, která je v Chorvatsku (potvůrka! :D) a potom se něco ještě poučit.
Mějte se! :)
Tumblr_mak2jdjfix1r5lq1ho1_500_large
To tak mít doma...♥

16/9/2012 - Zase neděle + objednala jsem si tričko

16. září 2012 v 12:38 | Emily |  D I A R Y
Ahoj, tak se vám po dlouhé době zase ozývám.
Zase neděle. A zítra zase do školy. Jak mně se nechce. ALE... včera večer jsem si našla stránku kde prodávají Fringe trička a zamilovala jsem si je. A dneska jsem si konečně jedno objednala! Jestli mi nebude sedět tak budu fakt nas*aná! :D Tak držte aspoň palce. Já jdu zrovna obědvat... jenom jsem se vám chtěla ozvat a dát vám vědět jestli žiju :D
Takhle vypadá to tričko:Blogy, které ráda navštěvuji

11. září 2012 v 19:42 | Emily
Rozhodla jsem se pro článek, kde budu přidávat blogy, které jsem si nějakým způsobem oblíbila. Doporučuji vám kouknout na ně :)

Pokud máte rádi povídky o One Direction, nesmíte na tomto blogu rozhodně chybět. Je tam snad přes 300 vícedílných povídek a něco okolo 100 jednodílných (podle infa adminky). Takže si tam vybere každý.

Toto je rodiný blog, blogu předchozího. Jsou tam také povídky o One Direction ale pro úchylnější duše (což já rozhodně jsem :D)Taky tam je hodně povídek, takže si určitě vyberete.

Další blog s povídkami. Ale tentokrát Harryho Pottera. Teda většinou Hermiona a Draco nebo Ginny a Draco. Taky tyto povídky miluju. Autorka píše dlouhé kapitoly a to je jedna z mnoha věcí, kterou na tom zbožňuju. Všechno má nějaký děj a tak.

Tak konečně nějaký deníčkovský blog. Adminka začala včera a hned její první článek mě prostě zaujal. Taky se mi líbí jak jednoduchý má design. No posuďte sami. A kdo má zájem, bere i affs :)

Opět jednoduchý design a jak mě zaujal. Líbí se mi od této dívčiny články. Taky jsem od ní kdysi měla super design. Rozhodně ráda navštěvuji.

Adresy budou přibývat a nebo naopak pokud mě něčí blog omrzí tak adresu jednoduše smažu ;)


6/9/2012 - Už by to chtělo další prázdniny

6. září 2012 v 16:09 | Emily |  D I A R Y
Zdarec!
Tak co... už to do vás ve škole taky hustí? My zítra píšeme "menší" test v angličtině. Super. Taky mě zítra čekají taneční. Jsem mrtvá. Jdu tam bez partnera. Jdou semnou ještě 3 kámošky, které taky nemají partnera. Někde jsem slyšela, že je převaha kluků. Ale nejvíce se bojím toho, že dostanu nějakého... nevím jak to říct, ale myslím, že víte co tím myslím. :D Šaty mám tmavě modré, skoro až černé s bílýma puntíkama. K tomu so beru bílý pásek... no uvidíme :) Dneska budu pokračovat ve čtění Romea a Julie... vůbec mě to ale nebaví...takové o ničem :D tam se dvě stránky hádají o botách. Nepříjde mi to normální. A večer budu sledovat zase Fringe!! Nejlepší uspávačka :) Tak se zatím mějte :)

šaty jsou docela podobné tomuto, jen mají větší výstřich a od pasu dolů jsou volnější a končí těsně nad koleny.
Tumblr_m7j9zenp0t1r6tqnco1_500_large

3.3 // Niall - paper doll

6. září 2012 v 16:01 | Emily |  P H O T O S
Tak a tady je další papírová postavička. Už je mám poskládané všechny. Fotky budu přidávat postupně. :)