Never Say Never - 4.díl

14. dubna 2012 v 19:00 | Emily |  NEVER SAY NEVER
V příštím díle se snad už oběví kluci z 1D :D
Snažím se to co nejvíce natáhnout :D
Tak si užijte 4.díl a okomentujte :)


Probudila jsem se se zazvoněním budíku. Vypnula jsem ho a protáhla se. Hned jak jsem si uvědomila, že je poslední den školy musela jsem se usmát. Promnula jsem si oči a vylezla z postele. Namířila jsem si to rovnou do koupelny, kde jsem se osprchovala. Z koupelny jsem vylezla v županu. Kolem mokrých vlasů jsem měla omotaný ručník. Otevřela jsem skříň a vzala si krátké béžové šaty. Odešla jsem zpět do koupelny. Tam jsem si oblékla šaty, vysušila vlasy, vyčistila zuby a namalovala. Z koupelny jsem šla do pokoje, kde jsem si vzala kabelku, do které jsem si dala mobil, klíče a peněženku. Potom jsem šla dolů do kuchyně. Mamka už byla v kuchyni a vařila si kafe. "Dobré ráno."řekla jsem ji s úsměvem a přešla k lednici, ze které jsem vytáhla mléko. "Dobré ráno" usmála se na mě a prohlédla si mě."Sluší ti to."pochválila mi šaty a sedla si s kafem na barovou židličku. "Díky" usmála jsem se a začala si chystat snídani. Z poličky jsem vytáhla musli, a nasypala ho do misky, do které jsem přidala mléko. Sedla jsem si vedle mamky na barovou židličku.
"Tak co už jsi sbalená?" zeptala se mě mamka hned, jak jsem se posadila ke stolu.
"Po pravdě? Ještě jsem ani nezačala." Řekla jsem ji s plnou pusou musli.
"Tak hned jak příjdeš začni balit. Zítra ráno na to nebude čas." Řekne mi a stane. Přejde k myčce a uloží do ní hrnek od kafe.
"Neboj, všechno stihnu." Usmála jsem se. Když jsem dojedla snídani, uklidila jsem misku a ještě rychle zautíkala do pokoje pro zrcadlovku. Dala jsem si ji kolem krku a na rameno si pověsila kabelku. Mamka na mě už čekala u dveří a obouvala si boty. Obula jsem si boty na podpatku, které mi hezky ladily k šatům. Vyšla jsem společně s mamkou, která mě dnes vezla do školy. Když jsme dojely před školu, rozloučila jsem se s mamkou a vystoupila z auta. Jane už na mě čekala. Cestou k ní jsem ji párkrát vyfotila.
"Nech toho!" okřikla mě se smíchem hned, jak jsem k ní došla.
"No co, musíš mít nějaké vzpomínky na ukončení prvního ročníku na gymplu." Řekla jsem ji, ale přestala ji fotit. Jen protočila oči a společně jsme se vydaly do školy.

Po rozdání vysvědčení učitelka některé pochválila. Já byla za své vysvědčení ráda. Měla jsem jenom tři dvojky. Však taky ze mě matematik nikdy nebude. Měli jsme ještě patnáct minut a tak nám dala učitelka volno. Jako celá třída jsme se rozhodli, že se vyfotíme. Nastavila jsem foťák na lavici spolu s dalšími spolužáky. Zmáčkli jsme na samospoušť a rychle utíkali k ostatním. Takhle jsme to zopakovali asi desetkrát a dělali při tom různě obličeje. Když už nás učitelka propustila domů šla jsem s Jane na zastávku. Autobus jsme stihly jen tak tak. Jak jsme se usadily, Jane si vzala můj foťák a fotila všechny v autobuse. Já jsem jen se smíchem pozorovala. Jsem ráda za takovou kamarádku. Jelikož jsem vystupovala dřív než Jane, musela jsem ji ten foťák z rukou doslova vyrvat.
"Tak se měj! A nezapomeň být na skypu!" křikla ještě za mnou.
"Neboj, nezapomenu." Usmála jsem se a vystoupila z autobusu. Potom jsem ji ještě mávla a pomalým krokem šla domů. Cestou jsem pořídila pár fotek, které jsem si doma prohlédla a dala do počítače. Aspoň budu mít nějakou vzpomínku, kdyby se mi o prázdninách náhodou stýskalo. Zapnula jsem si skype a čekala, až mi Jane zavolá. Dlouho ji to netrvalo.
"Nazdár!" pozdravila mě a zapnula si webkameru.
"No nazdar!" řekla jsem a kameru si taky zapnula.
"Tak jak jsi na tom s balením?" zeptala se mě s plnou pusou oběda.
"Právě se na to chystám." Odpověděla jsem ji a vyskočila od laptopu. Převlékla jsem se do pohodlných tepláků a volného trička. Vlasy jsem si stáhla do drdolu aby mi nepřekážely a z pod postele jsem si vytáhla kufr, který jsem hodila na postel. Dala jsem si ruce v bok a chvilku ho pozorovala.
"Vleze se ti tam všechno?" utahovala si ze mě Jane, která mě pozorovala přes webkameru.
"Snad jo. A kdyby ne, není to jediný kufr, který naše rodina vlastní, víš?" řekla jsem ji a pomalu začala vytahovat oblečení ze skříně. Pomalu jsem ho začala skládat do kufru. Podívala jsem se na laptop a všimla si, že Jane taky balí. Došla jsem si do koupelny a sbalila si věci, které nebudu ráno potřebovat. Netrvalo mi to dlouho. Než přišla máma z práce, byla jsem hotová. Potom jsme si už s Jane jenom povídaly a k večeru to zabalily. Řekly jsme si, že musíme jít dřív spát, abychom ráno byly čilé. A tak se taky stalo usnula jsem kolem deváté hodiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KeT | Web | 14. dubna 2012 v 19:05 | Reagovat

Mě příjde hrozně roztomilé to tričko a tak sukně :D:)

2 Verun | Web | 14. dubna 2012 v 19:58 | Reagovat

pěkný blog ;)*

3 Limonáda . Aff :] | Web | 14. dubna 2012 v 20:14 | Reagovat

Tak do toho jsem se fakt začetla :)
Moc hezký :-)

4 Leela | Web | 14. dubna 2012 v 23:15 | Reagovat

už se nemůžu dočkat až tam budou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama